Infolinia

FORMULARZ KONTAKTOWY


Dołącz do Najlepszych!

Centrex Energia Autoryzowany Partner RWE Polska S.A (www.centrexenergia.pl) jako podmiot specjalizujący się we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań energetycznych, których istotą jest optymalizacja kosztów przedsiębiorstw poszukuje najlepszych specjalistów z doświadczeniem w sprzedaży energii elektrycznej klientom indywidualnym i biznesowym, na stanowisko:

Gwarantujemy bezpieczne i stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. W zamian za zaangażowanie w pracę oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia oraz szansę na rozwój zawodowy. Wraz z rozwojem spółki stawiamy również na permanentny wzrost świadczonych przez nas usług. Naszym celem jest zatrudnianie najlepszych specjalistów i menedżerów, gotowych do wymagającej pracy, którzy nie boją się nowych wyzwań, by wspólnie tworzyć sukces Naszej Grupy!

„Jeżeli….:
• stawiasz na rozwój poprzez systematyczność i zaangażowanie w pracę,
• potrafisz planować i raportować swoje działania,
• nie boisz się spotkań z klientami w terenie,
• jesteś świadomy, że Twoje wyniki przekładają się na Twój sukces…..
              …..to zapoznaj się z ofertami pracy, które dla Ciebie przygotowaliśmy
i dołącz do nas!”

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do Naszego Zespołu swoją ofertę możesz przesłać pocztą elektroniczną na adres e-mailowy: kontakt@centrexenergia.pl (w temacie wiadomości wskaż stanowisko, o które się ubiegasz oraz swoje imię i nazwisko) lub wyślij korzystając z formularza zgłoszeniowego.

Zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną otrzymują telefonicznie wyłącznie wybrani kandydaci. Na spotkanie przyjedź chwilę przed ustalonym czasem, tak aby móc spokojnie przygotować się do rozmowy.

Wszelkie prawa zastrzeżone przez

RWE S.A. jest sprzedawcą energii gwarantującym stabilność dostaw do Państwa firmy w ramach partnerstwa strategicznego z Centrex Energia. RWE należy do piątki największych firm energetycznych w Europie zaopatrując 8 milionów Klientów w gaz oraz 16 milionów klientów w energię elektryczną, w tym ok. 1 MLN w Polsce. Współpraca, innowacyjność i niezawodność pomagają nam w dostarczaniu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Koncesja sprzedaży energii elektrycznej o numerze nr OEE/32/2720/U/3/98/AK wydana przez Urząd Regulacji Energetyki na rzecz RWE Polska S.A. w dniu 17 listopada 1998.

Właściciel strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki wykorzystania przez Użytkownika informacji uzyskanych za pośrednictwem strony.